Mes

Pabaigoje viskas bus gerai. Jei dar ne gerai, reiškia dar ne pabaiga.

Esu iš tremtinių šeimos. Gimiau Rusijoje, Leningrade (dabar Sankt – Peterburgas). Tėvai buvo neturtingi, tad apie didelį keturių kambarių butą su biblioteka ir sportui skirtu kambariu teko tik pasvajoti. Grįžau į Lietuvą 1994 m ir į 8 klasę ėjau jau į lietuvių mokyklą. Pasirinkau Statybos inžinieriaus specialybę, kadangi kitur nebūčiau įstojęs. Išsilaikiau ir baigiau bakalauro bei magistro studijas  puikiais pažymiais. Dirbau pagal specialybę projektavimo firmoje, tačiau tai nebuvo mano svajonių darbas. Ieškojau savęs. Įstojau į Karo akademiją. Užtarnavus leitenanto laipsnį kariuomenėje nepasilikau, nes perspektyvų neatsirado. Tada pradėjau dirbti projektų vadovu didelėje statybos kompanijoje. Čia atidaviau 8 savo gyvenimo metus. Daug išmokau ir pastačiau bet vis tiek jaučiau, kad TAI NE MANO. 2008 metų krizė smogė negailestingai: pajamų ir santaupų vos užtekdavo sumokėti už butą, kreditą bei maistą. Išsiskyriau su žmona, pašlijo sveikata, nežinojau ką daryti su savo gyvenimu…

mazas Jurgis

Tada vienas pažįstamas man parodė verslo galimybę. Norėjau uždirbti bent kažkiek pinigų, kad išlipčiau iš finansinės duobės, bet radau čia žymiai daugiau nei pinigai. Sutikau čia gerų draugų, pradėjau keistis ir išmokau svajoti.

Galiausiai išdrįsau išeiti iš samdomo darbo, nes daugiau nenoriu prašyti leidimo, kada galiu išvažiuoti atostogauti su šeima, kad man sakytų kada turiu būti darbe ir kelinta eiti pietauti. Išėjau iš narvelio su pašaru ir einu į LAISVĘ.

Kartu su šiais pokyčiais aš sutikau Jeleną. Mums gimė dukrytė Sofija. Esam sveiki ir energingi, daug keliaujame bei turime didelius tikslus ir esam užtikrinti, kad jų pasieksime. Dalyvauju pasaulinio lygio seminaruose, išmokau anglų kalbą, kuriu savo tinklapį, užsiimu tuo ką myliu ir apie ką svajojau.

Hobis:
Gitara ir dainavimas, kelionės, dziudo.

 

Jurgis Šnioka

33

Comments are closed.